שיתוף

י”ג בשבט תש”י

מלון פלטין, ירושלים טלפון 2768

יקירתי, שלום רב לך,

הפעם יש לנו שילומים על ימות הגשמים של השבועות הקודמים. מזג האוויר נאה מאוד. השמש זורחת. אמנם, כאן הרבה יותר קר מאשר בתל-אביב וביחוד בלילות. אני לובש את שני הסוודרים, אך מתהלך בלי כובע.

אמש הייתי באבו-גוש, יחד עם שני הערבים שחזרו לאחרונה. הם ביקרו שם בפעם הראשונה והיתה פגישה חגיגית במקצת. וכמובן, ש”ספגתי” שם תודות וברכות בלי-סוף.

עתון העתונאים, שעמד להתקיים בליל שבת, בוטל מפני שלא השיגו אולם מתאים. יערכו את זה בתאריך אחר. אך בליל שבת זה אהיה בבית וגם בשבת. נוכל, אפוא, לגשת אל מתי לביקור.

מחר, יום רביעי, בערב, תתקיים בתום ישיבת-הכנסת איזו מסיבה למלאת שנה לפתיחת הכנסת. עדיין אינני יודע היכן ומה טיבה של מסיבה זו. מכל מקום, אשתדל לחזור לתל-אביב עוד באותו לילה, כדי שאוכל לסדר עניינים ביום חמישי בבוקר. רצוי, אפוא, שתרחיבי את המיטה בשכבך לישון… במקרה שלא תהיה לי תחבורה בלילה, אבוא ביום חמישי בשעות הבוקר וייתכן שאגש ישר מתחנת-האוטובוסים אל חוטר-ישי ורק אחר-כך אבוא הביתה.

אתמול ראיתי כאן את אדם ואת גאולה. הם מחפשים דירה. גאולה מספרת, שהיא רבה עם לוי בגלל הכרוז, ואמרה לו שאם אנחנו נארגן קבוצה כדי להרביץ לו מכות, היא תצטרף בחפץ-לב לפעולה כזאת…

בכנסת השבוע לא מעניין ביותר. אתמול דנו בעניין גיל הנישואין. כנראה יקבלו חוק, שאסור להתחתן עם נערה שלא הגיעה לגיל 18. להבא, כשאכיר נערה, אצטרך לדרוש ממה קודם-כל תעודת-לידה… אל תספרי על כל העניין לדורית, כי ייתכן שהיא תדרוש ממך לחתן אותה מיד, כל זמן שהחוק עדיין לא נתקבל.

אני משער, שאת מטיילת עם דורית בימים נהדרים אלה, ומספיקה גם לנוח. נצלי את העדרי באופן טוב ביותר. הרי מחר בלילה שוב אהיה בבית וייתכן שאעיר אותך משנתך.

נשיקות לדורית ונשיקות לך –

תמיד שלך נתן

אפריל 2024
יום ראשוןיום שנייום שלישייום רביעייום חמישייום שישישבת
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
סיור בפלורנטין ומוזיאון לח”י
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

הצטרפו לרשימת התפוצה

האם מכיר / קשור לחבר לח"י?