שיתוף

י”ט חשון תש”ט

אהובי,

אני שוכבת לי במיטה, אוכלת, שותה וצוברת נחת מהבת. תאר לעצמך שכולם אומרים שהיא דומה לך. הדבר הזה קצת מצער אותי, כי מספיק לי “אקסמפלר” אחד כזה. שני כזה יהיה כבר למעלה מכוחותי לנשוא…

מאוד הייתי רוצה לתאר לך את הבת, אבל בינתיים היא אינה נתנת לתיאור. לכשאחזור הביתה אצלם אותה ואשלח לך את תמונתה (אסכן אפילו את בטחונה האישי, בספקי את תמונתה לשלטונות).

הקטנה נעשית יפה מיום ליום. בהיולדה היא שקלה 3.150 ק”ג והיתה שחורה כמו צועניה קטנה. היא הלבינה מאד, אבל שערותיה נשארו כהות. הרופא אומר שהיא ארוכה (נדמה לי שזה יגרום לך נחת מיוחדת). אני מרגישה בה שינוי מיום ליום. מביאים אותה אלי כל ארבע שעות ובסוד אגלה לך שאני תמיד מחכה לה בקוצר רוח.

אני בסדר גמור, מרגישה טוב ובמצב-רוח מצוין. כמובן, מאד הייתי רוצה לראותך על ידי ולהתחלק איתך ברגעי אושר אלה. אני מתנחמת שגם זה יבוא, כפי שהתגשמו כבר הרבה חלומות שלנו.

הצטערתי מאוד על הדאגה שגרמתי לך. באמת שאין זו אשמתי. אני עשיתי את הכל כדי להתקשר איתך. נוסף לכך שמי לא ירד מעל דפי העיתונים ואם בדרך כלל אינני סובלת זאת, הרי הפעם השלמתי עם זאת בחושבי שבצורה זו תקבל לפחות ד”ש ממני. אני מקווה שעכשו כבר נרגעת ושהנך מרוגש ומצחיק כמו כל האבות הצעירים.

נחמה מבקרת אותי יום-יום ומסדרת את כל הדרוש לי. טלגרפנו למשה וקיבלנו תשובה טלגרפית. אני מעבירה לך את המברק. שמחתי לשמוע שבקרוב תהיה עוד שמחה במשפחה. גם הם מחכים ליורש.

אני קוראת ושומעת על המשפט והייתי רוצה שיידחה קצת, כדי שאספיק להבריא קצת ולההנות מההצגה. אולי בכל זאת עוד אספיק? ובאם המשפט יתקיים בת”א אביא גם את הנסיכה כדי להציגה בפניך. על-כל-פנים אבוא לבקר אותך במהירות האפשרית, כי אני כבר מתגעגעת לך ורוצה קצת להמצא בחברה טובה…

שמחתי לשמוע שבאו אליך אורחים. אני מתארת לעצמי את חמשתכם שקועים בדיונים, אולי להגיש לכם תה?…

כשרק אחזור הביתה אשלח לכם ממתקים ומשקה קצת כדי שתוכלו לחוג את הולדת הבת ובינתים הרבה נשיקות חמות ואהבה

מפרידה

נ.ב. קיבלתי כרגע את מברקך. התרגשתי קצת והעיקר שמחתי שכבר מסרו לך. השם דורית מוצא חן בעיני. כ”כ חן חן למתי עבור הברכות.

יחד עם מברקך קיבלתי גם פרחים. הפרחים זורמים אלי בלי הרף. ידידינו, כפי הנראה באמת רוצים שדרכה תהיה זרועה שושנים, כי רוב הפרחים שאני מקבלת הן שושנים. היו גם אנשים אמיצים שברכו אותנו בעתון, הראית? גם מבקרים אינם חסרים לי. אחרי קבלת מברקך, אני כבר באמת מאושרת. נשיקות ואהבה

מפרידה

מאי 2024
יום ראשוןיום שנייום שלישייום רביעייום חמישייום שישישבת
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ההצגה “שלוש יריות במזרחי ב” עולה מחדש במוזיאון לח”י!
11
12
טקס יום הזיכרון באנדרטת לח"י
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1

הצטרפו לרשימת התפוצה

האם מכיר / קשור לחבר לח"י?