אברהם נולד בפַּאזַארְגִ’יק שבבולגריהביום א’ בשבט תרפ”ב, 30 בינואר 1922 להוריו שרה ונתן. למשפחה היו שלושה ילדים – שני בנים ובת. המשפחה הייתה ציונית לאומית ומסורתית. האב היה סוחר עצים והאם עקרת־בית. בילדותו למד אברהם בבית־הספר היסודי העברי, שכל המקצועות נלמדו בו בעברית, אחַר המשיך בגימנסיה הבולגרית. בהיותו בן 13 הצטרף לבית”ר יחד עם חבריו. גייס אותם ז’ק אריה, הפעיל הציוני, שיסד את תנועת בית”ר בפַּאזַארְגִ’יק. אברהם היה פעיל מאד והגיע לתפקיד סגן מפקד הקֵן. בתקופת המשטר הנאצי, עבד אברהם במחנה עבודה עד גמר המלחמה.

בשנת 1945, במסגרת גרעין הכשרה של “החלוץ”, שהיה פעיל בו באותה תקופה, עלה לארץ באופן לגלי באניה “טרנסילבניה”. הגרעין נקלט בקיבוץ נען. עוד בהיותו בקיבוץ קשר קשרים עם חבריו, שעלו מבולגריה והיו פעילים בלח”י. בסוף 1946 נטש את הקיבוץ והצטרף ללח”י. הוא היה פעיל בתל־אביב, עסק בהדבקת כרוזים, בהפצת חומרי תעמולה, במעקבים ועבר קורסים של נשק קל, חבלה, מודיעין, בילוש ואבטחה. עשה כל שנדרש ממנו.

במאי 1948 התגייס לצה”ל בהתגייסות הכללית של הלח”י בשייח מוניס. הוא שירת בחטיבה 8, גדוד 89, בתחילה תחת פיקודו של דֹב הבלונדיני ואחר בפלוגה המסייעת של אריה הג’ינג’י. נפצע במבצע “דני”, בכיבוש לוד. לאחר החלמתו חזר לגדוד ובשנת 1949 השתחרר כנכה צה”ל.

אברהם גר ביפו יחד עם הוריו, אחות ואחיו, שעלו לארץ בשנת 1949. לפרנסת המשפחה עבד אביו בבניין. אברהם עבר קורסים בהנהלת חשבונות ועבד כמנהל חשבונות וחשב משכורות בסוכנות היהודית במשך 25 שנים. מ־1974 עבד בבנק לאומי כחשב ומנהל חשבונות ופרש ב־.1994

בשנת 1957 נשא לאִשה את רחל לבית פילוסוף, שגם היא עסקה בהנהלת חשבונות. להם שתי בנות ונכדים.

אברהם היה פעיל למעלה מ־20 שנה כחבר הנהלה של בית האבות הבולגרי בראשון־לציון. טיפל בקשישים. והיה פעיל בליכוד, במחלקת האירגון. אשתו רחל התנדבה בקופת־חולים.

אברהם נפטר ביום כ”ח באייר תשע”ה, 14 במאי 2015 והובא למנוחות בבית העלמין בקרית שאול.